بیوگرافی جورجینا رودریگز

1
18928
رونالدو-جوجینا-وبدانه

جورجینا رودریگز

جورجینا رودریگز
جورجینا رودریگز

جورجینا رودریگز (Georgina Rodriguez) یک رقصنده ، مدل و دوست دختر کریستیانو رونالدو است. وی مادر چهار فرزند است. جورجینا در شهر اسپانیایی جاکا (Jaka) استان هوساکا که کوهستانیست و با جمعیت ۱۳ هزار نفر در نزدیکی پارک ملی پیرنه (Pyrenees) قرار دارد، متولد شد. بر طبق برخی منابع، جورجینا در سال ۱۹۹۰ متولد شد و با توجه به گفته دیگران – در سال ۱۹۹۵. هنگامی که دختر چهار ساله بود، به استودیوی رقص کلاسیک فرستاده شد.

پس از فارغ التحصیلی از مدرسه، او به مادرید رفت و در آنجا کلاس های رقص خود را ادامه داد، در همان زمان او به عنوان یک فروشنده در بوتیک مد روز ( Gucci ) مشغول به کار بود. بیوگرافی این رقصنده ی کمی شناخته شده، هر چند جذابه ( قد وی ۱۷۰cm و متولد January 27, 1995 )؛ ولی برای آشنایی جورجینا با کریستیانو رونالدو، بازیکن جهانی فوتبال پرتغال ، می تواند ناشناخته باشد. بعد از آغاز روابط عاشقانه با شخصیت رسانه ای، جورینا دیگر نمیتواند به خاطر گذراندن پاپاراتس (Paparazzi) در جایگاه سابقش کار کند، بنابراین او مجبور بود کار خود را در بوتیک ترک کند.

زندگی شخصی جورجینا رودریگز

برای اولین بار در نمایشگاه مد Dolce & Gabbana در ناحیه VIP در اواسط سال ۲۰۱۶ دیده شد . جورجینا تا ان زمان کار مدلیننگ خود را آغاز کرده بود. در این هنگام بازیکن تیم ملی اسپانیا داشت قلب خود را باعشقی تقسیم میکرد که برنده جایزه زیبایی (Ms. Spain-2014 Desirée Cordero) شده بود.

جورجینا رودریگز
جورجینا رودریگز

پس از شناخته شدنش، او در یکی از بازیهای رئال مادرید حضور یافت و در بخش VIP «سانتیاگو برنابئو» بازی را تماشا کرد. جورجینا و کریستیانو برای اولین بار در دیزنی لند فرانسه در سپتامبر ۲۰۱۶ در شرکت پسران جوان فوتبالیست کریستیانو ظاهر شدند. . جورجینا در سال ۲۰۱۰ اولین فرزندش را به دنیا اورد. واضح بود که رونالدو رابطه اش را همه جا پنهان می کرد از روزنامه نگاران، جوری که او با عینک های تیره و کت خود را پوشانده بود. اما تصاویری از رونالدو و دوست دختر جدیدش در صفحات مجله ایتالیایی “Chi ” منتشر شد. و پس از آن تصاویر در مجله اسپانیاییه “Hola!” منتشر شد.

جورجینا رودریگز
جورجینا رودریگز

در ۹ ژانویه ۲۰۱۷ این زوج رابطه ی خود را علنی کردند. و مادر رونالدو در مراسم افتتاحیه FIFA Soccer Awards در زوریخ در هنگام اعطای توپ طلای جام حذفی چهارم به کریس ، از انتخاب پسرش (انتخاب جورجینا) بسیار خوشحال و از آن حمایت میکند. پس از پایان مراسم باهم به رستوران رفتند.

مدلینگ جورجینا رودریگز

پس از آغاز روابط با گلزن رئال مادرید، جورجینا رودریگز قراردادش با نمایندگی “UNO Models” به پایان رساند و همچنین سفارشی از یک مجله عکس حرفه ای اسپانیایی دریافت کرد.عکاس جاویر لوپز ” Javier Lopez”

جورجینا رودریگز
جورجینا رودریگز

جورجینا با ارسال برخی از این عکس ها در اینستاگرامش، موفق شده تا مخاطبینش را ۱.۲ میلیون افزایش دهد و بعد از ان به خاطر فعالیت ها و ارتباطش با کریستیانو رونالدو تعداد مخاطبینش به بیش از ۵.۸ میلیون نفر رسیده است.

جورجینا رودریگز در حال حاضر

در حال حاضر، جورجینا رودریگز به طور منظم در مسابقات فوتبال که در آن کریستیانو شرکت می کند، شرکت می کند. در ۴ ژوئن پس از پیروزی رئال مادرید بر یوونتوس در لیگ قهرمانان پیش از باشگاه اسپانیا مدال برنده مسابقات بر روی گردن دوست دختر کریس یعنی جورجینا قرار داده شده است.

جورجینا رودریگز
جورجینا رودریگز

در ۲۹ ژوئن ۲۰۱۷ در صفحه اجتماعی رونالدو در فیس بوک یک عکس از رونالدو با دوقلوهایش منتشر شد. فرزندان زمانی متولد شدند که کریستیانو برای تیم ملی پرتغال در جام کنفدراسیون در روسیه بازی می کرد. مربیان تیم اجازه دادند که در مسابقات سوم جایگاه شرکت نکنند، بنابراین او می تواند بچه هایش را ببیند. و یک پدر خوشحال در ۲۸ ژوئن رقابت را ترک کرد.

جورجینا رودریگز
جورجینا رودریگز

و باز هم در ماه نوامبر ۲۰۱۷ مشخص شد که کریستیانو رونالدو چهارمین بار پدر شد. جورجینا آلن مارتینا، دختر فوتبالیست را به دنیا آورد. کریستیانو رونالدو در مورد روابطش با جورجینا جدی است. این زوج ثبت نام رسمی ازدواج خود را در اواسط سال ۲۰۱۸ تعیین کرده اند.

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here