وظیفه زنان در روابط زناشویی (روابط جنسی)

0
4005
وظیفه زنان در روابط زناشویی (روابط جنسی)

وظیفه زنان در روابط زناشویی (روابط جنسی)

بسیاری از زنان در روابط جنسی تصور میکنند که برای تحریک همسرشان باید بر روی آلت تناسی آقایان تمرکز کنند که این تصوری کاملا غلط است. بلکه تحرکات جنسی مردان از ذهن آن ها نشأت میگیرد و نقش اساسی در رابطه جنسی دارد. ذهن مردها پس از بلوغ هر روز بارها و بارها درگیر تصورات جنسی مختلفی می شود، از جمله آن ها پوشش دخترها در رابطه، پوزیشن های مختلف روابط جنسی و… است. حال زنی می تواند در این رابطه پیروز شود که بتواند بر این ذهن تسلط و سوار شود یعنی بفهمد رفتاری که جزء تخیلات جنسی مرد اش است چیست.
توجه داشته باشید که مردان برای این تصور از یک روش و از یک الگو پیروی میکنند که این الگو در افراد مختلف متفاوت است. مثلا هر مردی با یک نقطه از بدن خانوم ها تحریک پذیری بیشتری دارد و در تمام تصوراتش این نقطه نقش اساسی دارد و شما به عنوان همسر او باید بفهمید که آن نقطه کدام است تا انرا به کار بگیرید. و یا حتی ممکن است نقطه خاصی را در ذهنش نداشته باشد و تنها رفتار خاصی او را به وجع می آورد.

وظیفه زنان در روابط زناشویی (روابط جنسی)
وظیفه زنان در روابط زناشویی (روابط جنسی)

ذهنیت تقریبا مشترک در آقایان

اولین کاره ساده ای که باید انجام دهید حیا را جلوی همسرتان کنار بگذارید و رویاهای جنسی خود را عملی کنید تا بتوانید هم خودتان و هم همسرتان را از این معاشقه بهرهمند کنید. هر چه رفتار شما بیشتر جسورانه تر و شهوانی تر باشد همسر شما بیشتر تحریک می شود. شاید همچون بعضی از خانوم ها این تصور را داشته باشید که اگر در رابطه بی پروایانه عمل کنید همسرتان به گذشته شما شک کند، که با این تفکر قطعا هم خودتان و هم همسرتان را از یک رابطه خوب منع خواهید کرد. در اسلام هم بسیار بر بی پروا بودن و بی حیا بودن زن در روابط زناشویی سفارش شده است.

آوا های محرک آقایان

در روابط جنسی هیچگاه از کلمات لطفا، نمی خوام، دوست ندارم، بسه، بله، نخیر، نمیدونم و… استفاده نکنید مخصوصا از جمله چقدر مانده تا تمام شود، چرا که حتی بعضی از این کلمات اگر در جایی که نباید استفاده شود و گفتن این جمله نه تنها مردتان را بی میل میکند بلکه ممکن است تصورات بدی در ذهن مردتان ایجاد شود و برایش رابطه جنسی داشتن با شما سخت شود و بعد از مدتی کاملا دلسرد شود. پس بر عکس عمل کنید و از صداهای محرکی که به آن ها آشنایی دارید استفاده کنید.

غر زدن و سوال پرسیدن ممنوع، هیچ گاه هنگام برقراری رابطه جنسی از مردتان سوال نپرسید و یا غر نزنید این موضوع می تواند ذهن شریک زندگیتان را منحرف کند و از حالت تحریک شده خارج شوند. بدترین قسمت اینجاست که اگر از حالت تحریک خارج شوند و و آلت آن ها از حالت نعوظ در بیاید بسته به سن وسال آن ها ممکن است از چند لحظه تا چند روز زمان نیاز باشد.

زنانی مثل مجسمه

برخی از زنان بر این باورند که همینقدر که خودشان را مثل مجسمه در اختیار همسرشان قرار می دهند کافیست و وظیفه خود را انجام داده اند. این یک باور غلط است و باید فعال و محرک باشید حتی گاها شما مدیریت رابطه را در دست بگیرید و همسر خود را سورپرایز کنید در روابط زناشویی تک تک موارد مهم است صدا، نور، حرکت و… ، مثلا شما با صدایتان به همسرتان می فهمانید که از کدام حرکت لذت بیشتری میبرید.

وظیفه زنان در روابط زناشویی (روابط جنسی)
وظیفه زنان در روابط زناشویی (روابط جنسی)

رفتارهای خاص در روابط جنسی

برخی رفتارها در روابط جنسی برای مردها بسیار مهم است مثل رابطه جنسی دهانی و حتی آن را فداکاری تلقی میکنند اما برخی زنان از این کار کراهت دارند و نمی توانند انجام دهند که به بهتر شکل برخورد در این مواقع را بیاموزیم.

نقش لباس و آرایش در روابط جنسی

شکل لباس ، نوع آرایش و حتی بو شما در رابطه جنسی رابطه بسیار مستقیمی دارد. متاسفانه برخی از خانوم ها در بیرون از منزل آرایش غلیظی دارند و لباس های انچنانی می پوشند اما وقتی به خانه می آیند کاملا بالعکس می شود و حتی بهداشت را هم رعایت نمی کنند . به خاطر ترشحات بدن زنان، لازم است لباس های زیر خود را حتی هر روز عوض کنند. این که چه مقدار آرایش و چه رنگ لباس بسته به رنگ پوستتان و سلیقه همسرتان تحریک کننده استشما باید بفهمید اما توجه کنید که لخت بودن تحریک کنندگی کمتری دارد به نسبت لباس های باز و این که اجازه دهید همسرتان لباس های شما را در بیاورد و همچنین بالعکس شما برای او انجام دهید.

بی تفاوت نبودن مردان نسبت لذت جنسی زنان

در قرن بیست ویک هستیم و در عصر ارتباطات که هر لحظه شبکه های مختلفی اقدام به آگاهی بخشی می کنند از رو مردی نیست که نداند باید به نیاز های جنسی همسرش توجه کند. بهتر است بدانید مردان از اینکه نتوانند به نیاز های جنسی همسرشان پاسخ دهند احساس ضعف و سرشکستگی بسیار شدیدتری نسبت به خانوم ها می کنند زیرا آن ها نیاز های جنسی خود را با نیاز زنان قیاس می کنند و تصور می کنند که نیاز زنان و مردان یکسان است. شاید شما نتوانید در کوتاه مدت که آیا همسرتان چنین حسی دارد یا نه زیرا آن ها بروی خود نمیاورد اما درخود احساس ضعف میکنند و اعتماد به نفسشان از بین می رود. مثلا اگر برای شما از بین رفتن نعوظ همسرتان عادی شده بدانید که این موضوع برای او بدترین فاجعه است و به شدت او را نگران می کند.

وظیفه زنان در روابط زناشویی (روابط جنسی)
وظیفه زنان در روابط زناشویی (روابط جنسی)

هیچ مردی از لذت نبردن همسرش خوش حال نمی شود! به او کمک کنید و با هدایت او ، مردتان را متوجه رفتار هایی که برای شما لذت بخش تر است کنید. مردان نمیدانند که در رابطه جنسی حرف اول برای شما را احساسات میزد مخصوصا اگر در دوران مجردی فیلم پورن دیده باشد که در آن ها احساسات وعواطف وجود ندارد که همسرتان یاد بگیرد، به او با حرکات و صداها بفهمانید و گاهی هدایت رابطه جنسی را بر عهده بگیرید.
مردان رابطه جنسی را یکی از راه های تسکین روح میدانند و در مواقعی که دچار مشکلات روحی و فشار هستند به این رابطه نیاز دارند ، این موضوع در خانوم ها برعکس است و برای رابطه جنسی نیاز به آرامش و عشق دارند.

شاید این مطلب هم به شما کمک کند: موارد جلوگیری از بارداری

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here